NEWSY, czyli aktualności ze szkolnego podwórka

NEWS!                NEWS!                 NEWS!                NEWS!                NEWS!               NEWS!

Julia Marek z 2a i Julia Gerke z 1b wykazały się najlepszą znajomością praw konsumenta podczas finału powiatowego Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej.

Dziewczyny świetnie poradziły sobie z pięćdziesięcioma pytaniami przygotowanymi przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów – panią Renatę Boborowską – Paszczak i pokonały ponad dwudziestu pięciu konkurentów z ośmiu szkół.

Analiza i zapamiętywanie zasad z szesnastu ustaw wymaga olbrzymiego zaangażowania i mocno odbiega od podstawowych praw konsumenta, które omawiamy na lekcjach przedsiębiorczości. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia podczas finału wojewódzkiego w Poznaniu.

OWK 2018 (3)
OWK 2018 (4)